Ремонт паливного насоса

Ремонт паливного насоса

Паливний насос є ключовим елементом паливної системи, тому його поломка призводить до порушення функціонування всього механізму. Виконання ремонту системи дизельного авто - трудомісткий і кропіткий процес. У сервісному центрі для надання такої послуги використовуються останні технології, спеціалізоване обладнання, комп'ютерні програми. Не варто навіть говорити про професіоналізм фахівців, які проходять відповідне навчання і мають чималий досвід.

Щоб зробити ремонт ТНВД, потрібно дотримуватися певного алгоритму:

Регулювання, перевірка електроніки і плунжера - початковий етап, на якому визначається вірний склад палива, справність клина плунжера. Низькоякісне паливо, суміші і домішки прискорюють знос насоса і призводять до його поломки. Тому регулювання повинна проводитися систематично.

Усунення патьоків - перед демонтажем проводитися огляд кільцевої щілини, в разі чого потрібна заміна ущільнювача.

Демонтаж - під час розбирання фахівець робить продування і промивання з'єднань насоса, щоб пил і забруднення не потрапили в систему подачі палива. Далі проводитися відкриття насоса і злив палива.

Безпосередній ремонт - в залежності від поломки конкретного елемента механізму проводиться ремонт, заміна або реставрація. В обов'язковому порядку виконується заміна плунжерній пари, перевіряється наявність відколів, проводиться очищення фільтруючих сіток, головок блоку циліндра.

Збірка ТНВД і перевірка на стенді.

Комплексний ремонт паливного насоса повинен проводитися тільки в спеціалізованому центрі. Перевірка системи на сучасних стендах і діагностика вузла забезпечує точне визначення несправності, а прогресивні технології дозволяють швидко усунути поломки різної складності.